Acasă » Uncategorized » Rezultatele Concursului de admitere-2014

Rezultatele Concursului de admitere-2014

 

Rezultatele

Concursului de admitere-2014

 

BAC/ Studii medii de cultură generală:

Au fost  înmatriculaţi la studii cu finanţare bugetară următorii elevi:

 

 Concursul 15% (§ II  p.12  din Regulament):

 

Nume,

Prenume

MC

Gajim Elena

7,48

Radzeivici Lidia

6,92

Plaschevici Veronica

6,76

Miron Laurenţiu

6,72

Pogribnoi Mihai

6,37

Izman Olga

6,09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Concursul general:  Rural

 

Numele, Prenumele

MC

Oboroceanu Stela

8,50

Popovici Gheorghi

8,41

Morari Serghei

7,79

Ciorici Tamara

7,74

Moraru Doina

7,53

Prisacari Aurelia

7,49

Bulicanu Tatiana

7,47

Coinac Oxana

7,35

Babei Cristina

7,30

Iurii Doina

7,22

Loghin-Stoica Irina

7,11

Pîntea Tatiana

7,03

Huşanu Alexandru

6,99

Cechir Dan

6,94

Jardan Ana

6,92

Bulancea Elena

6,86

Vedraşcu Alexandrina

6,86

Cucu Nadejda

6,83

Ciomschi Victor

6,81

Miţelea Mihaela

6,70

Pavel Alina

6,65

Butnari Nicolae

6,63

Nemţanu Mihaela

6,60

Cociorva Cristina

6,59

Pripa Lidia

6,59

Filatova Mariana

6,55

Prangachi Nicolae

6,52

Eremciuc Lina

6,44

Caluzneac Anastasia

6,38

Rusu Vladimir

6,37

Prodan Diana

6,37

Zavalinschi Andrei

6,34

Negai Elena

6,20

Bondarev Victor

6,19

Antoci Viorica

6,16

Gurdiş Maxim

6,15

Zglavoci Irina

6,14

Sacală Corina

6,08

Selevestru Ion

6,07

Rotari Rodica

6,06

Bortă Ecaterina

6,00

Toloca Lilian

5,58

Topolenco Vera

5,54

Gorodea Viorel

5,52

 

                                                                                    

Comisia de admitere

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studii gimnaziale:

Au fost  înmatriculaţi la studii cu finanţare bugetară următorii elevi:

 

     Concursul 15% (§ II  p.12  din Regulament):

 

Nume,

Prenume

MC

Departajare/

MG

  Rotaru Nicoleta

8,73

Statut copil orfan

 
  Răileanu Alina

9,41

9,56

 
  Cigoreanu Vasile

9,41

9,37

 
  Sohotschi Diana

9,03

 
  Tripaduş Ion

8,90

9,70

 
  Ceban Ion

8,90

9,56

 
  Drobot Felicia

8,88

 
  Caliga Mihaela

8,58

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    

 

Concursul general:  Urban

 

Numele, Prenumele

MC

Departa

jare\MG

Paladi Gheorghe

8,86

Nacu Mihail

8,61

Parfeni Maria

8,33

Rusu Viorica

7,88

 

Concursul general:  Rural

 

Numele, Prenumele

MC

Departa

jare\MG

Ursachi Mihaela

10,0

Cirisău Augustina

9,85

9,87

Cumpănici Ana-Maria

9,85

9,76

Bulgac Daiana

9,85

9,75

Balica Cristina

9,71

9,75

Roşu Luiza

9,71

9,75

Zemlinschi Alexandrina

9,60

Gligor Nicoleta

9,56

9,56

Bîrzoi Alina

9,56

9,50

Cojocari Ionela

9,55

Şaramet Eugenia

9,46

Grăjdianu Ana

9,43

Mişcari Alina

9,41

Bordianu Adelina

9,30

9,81

Ţapeş Cristina

9,30

9,69

Raţă Crina

9,30

9,68

Tabaran Snejana

9,28

9,62

Ailoai Dumitriţa

9,28

9,26

Berliba Ionela

9,18

9,75

Galiţ Vadim

9,18

9,62

Selevestru Cristina

9,18

9,62

Ţurcanu Diana

9,16

9,62

Petriuc Adriana

9,16

9,31

Pasat Cristina

9,15

9,37

Cobîlaş Marian

9,15

9,25

Caras Ion

9,15

9,12

Cojocari Ira

9,13

Brad Ecaterina

9,11

Colibaba Vasile

9,10

Romanovschii Dorin

9,05

Smerea Viorel

9,03

9,68

Pruneanu Luminiţa

9,03

9,50

Fanea Carina

9,01

9,75

Popa Nina

9,01

9,50

Palade Oleg

9,01

9,37

Gîncu Doiniţa

9,00

Noroc Dumitriţa

8,98

9,06

Taran Serghei

8,98

9,00

 

 

 

 

Comisia de admitere

 

 

 

 


Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

+ 14 = 20